17.8 C
София
събота, юни 3, 2023
Home Events - RockTheNight.eu Masters Of Rock – 7-10 юли 2022 – Rudolf Jelìnek a.s, Vizovice (CZ)

Masters Of Rock – 7-10 юли 2022 – Rudolf Jelìnek a.s, Vizovice (CZ)

MASTERS OF ROCK 2022
7. – 10. 7. 2022, areál likérky R. Jelínek, Vizovice
MASTERS OF ROCK je zpět! Po 2letém covidovém odkladu, se letos v létě všichni sejdeme v důvěrně známém prostředí likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH a oslavíme návrat rocku a metalu k životu. A bude to pořádná oslava! Headliner festivalu, legendární JUDAS PRIEST zde oslaví své 50. výročí velkou a slavností megashow! Oslav se zúčastní:
Svoji účast už přislíbili tyto kapely:
JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, BLACK LABEL SOCIETY, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, ACE FREHLEY, LORDI, LACUNA COIL, BEAST IN BLACK, ALESTORM, AMORPHIS, GOTTHARD, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, VISIONS OF ATLANTIS s Bohemian Symphonic Orchestra Prague, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, HIGH ON FIRE, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACK SONIC PEARLS, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.
Vstupenky jsou stále ještě v prodeji, objednávejte je na www.mastersofrock.cz, nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket nebo GoOut!

The event is finished.

Date

07 - 10 юли 2022
Expired!

Time

15:00 - 23:55
Category
QR Code
error: Alert: Content is protected !!