Утре, 14 май, бандата, създадена от членове на легендарните Venom, ще забие за първи път в България, а мястото е клуб Joy Station.
В момента Venom Inc. включва основателят на групата Tony "Demolition Man" Dolan (вокали и бас китара), Curran "Beleth" Murphy (китара) и Marc "JXN" Jackson (барабани).
В клуба ще се заформи мини фестивал, тъй като на сцената ще се качат още три групи - бразилските дет метъли Krisiun, поляците от Hate и екстремната банда от Чили Ater.
Ето и график за вечерта:
18:00 – Отваряне на вратите
18:30 – Ater
19:15 – Hate
20:15 – Krisiun
21:45 – Venom Inc.
23:00 – Очакван край
Билети все още могат да бъдат закупени в мрежата на Bilet.bg (вкл. касите на Fast Pay и магазини „На тъмно“ ), касите на магазини „Фантастико“, както и онлайн на https://sme.bilet.bg/ на цени от 60 лв. за правостоящи и 80 лв. за седящи в обособена VIP зона.
* Утре цената на билета за правостоящи се покачва на 70 лв.
** Деца до 10 год. възраст влизат без билет, но с придружител.