Новини

Judas Priest са хедлайнер на втория ден на Hills Of Rock 2018

Sofia Music Enterprises има огромното удоволствие да представи хедлайнера на втория фестивален ден на Hills Of Rock 2018 - метъл титаните Judas Priest.

21 юли (събота), Гребен канал, Пловдив

Още вчера в медиите се появи информация, че Judas Priest ще свирят на Hills of Rock 2018. ДА! Това е напълно вярно и абсолютно сигурно! Групата нетърпеливо е качила тази информация в техния уебсайт и Фейсбук страница, дори преди промоутърът да го обяви официално.

Зашеметяващата кариера на Judas Priest продължава повече от 40 години. Влиянието им е изключително голямо. Доказателство за това е и последният им студиен албум Redeemer of Souls (2014), който дебютира на 6-то място в Билборд 200. Тяхната популярност и авторитет на световната музикална сцена са несравними. Неслучайно ги наричат "Metal Gods" ("Боговете на метъла"), което произлиза от едноименната им песен. Групата е продала повече от 50 милиона копия на албумите си по целия свят.

Judas Priest ще бъдат хедлайнер на фестивала Hills of Rock 2018 на 21 юли и са подготвили голяма изненада за феновете си! Наред с Firepower, което е името на предстоящият им осемнадесети студиен албум, те ще ни представят всичките си хитове с невероятно мултимедийно шоу и титанична метъл мощ.

Фестивалът Hills of Rock 2018 ще се проведе за втора поредна година, като част от програмата на „Пловдив 2019“ на 20 и 21 юли на Гребната база в Пловдив. Билетите за Hills of Rock 2018 вече са в продажба. Те ще бъдат от една ценова категория, и до 31.12.2017г. са на цена от 80 лева. Не забравяйте и  възможността да си купите  комбиниран билет, на цена от 120 лева до 31.12.2017г, за фестивала и концерта на Iron Maiden на Hills of Rock.

Очаквайте съвсем скоро още информация за много групи, които предстои да видим следващата година на Hills of Rock 2018.

Билетите могат да бъдат закупени в мрежите на Тикетпро и Ивентим, както и онлайн на www.ticketpro.bg и www.eventim.bg.

orleff

Recent Posts

Вижте новото текстово видео на Epica, "Fight to Survive"

Феновете на Epica отдавна чакаха с нетърпение ново издание, а през април освен съвсем новия албум “Aspiral“,…

13 часа ago

Bruce Dickinson представи нова версия на "Gods Of War" от предстоящия „More Balls To Picasso“

През 1994 г., след като напуска Iron Maiden за известно време (той се присъединява отново…

16 часа ago

„Гласове зад сцената“ - организаторите на събития обединяват сили в нова Асоциация на българската събитийна индустрия (АБСИ)

Днес, 3 юли 2025 г., бе учредена Асоциацията на българската събитийна индустрия (АБСИ) - нова професионална…

17 часа ago

Oasis обявиха юбилейно луксозно издание на "(What’s the Story) Morning Glory?"

Oasis обявиха луксозно юбилейно издание за 30 години от издаването на любимия си втори албум…

2 дни ago

Foo Fighters отбелязват 30 години от основаването си с нов сингъл, "Today’s Song"

Чуйте сингъла на Foo Fighters „Today’s Song“, който е първата нова музика на групата след…

2 дни ago