Зарежда Събития

← Назад към Събития

Avalon Produkcija

март 2019

Hooverphonic – 29 & 30 март 2019 – Makedonska Filharmonija, Skopje

29 март @ 21:00 - 30 март @ 23:00
Makedonska Filharmonija, Kej Dimitar Vlahov
Skopje, 1000 Macedonia

РАСПРОДАДЕН И ВТОРИОТ КОНЦЕРТ НА HOOVERPHONIC ВО СКОПЈЕ- ВО МОМЕНТОВ НЕМА МОЖНОСТ ЗА ТРЕТ ДАТУМ! Ве информираме дека и вториот концерт на Hooverphonic во Скопје, закажан за 30-ти март во салата на Македонската филхармонија, се распродаде денеска за рекордно брзо време! Во моментов можност за трет концерт- нема да има! == Влезниците за концертот на HOOVERPHONIC на 30 Март се пуштени во продажба, и истите можете да ги набавите преку продажните места на Авалон, Југотон и онлајн на avalon.mk ==…

Виж повече »
+ Export Events