Бившият фронтмен на Accept и настоящ предводител на U.D.O. - Udo Dirkschneider ще издаде нов албум, "My Way", на 22 април чрез Atomic Fire Records.
Обявен като „най-личен и необикновен албум до момента“, той съдържа 17 кавър версии на песни, които са повлияли най-много на музиканта. Всички видове класики от музикалната история са сред тях - включително тези, които може да не очаквате от Udo. Зад всяка от песните се крие не само много лична история, но и понякога изненадващ аранжимент, който въпреки индивидуалното изпълнение се усеща през цялото време.
„Сега, когато чуя песента, си спомням времето, когато като много млад излизах да осветя града и изживявах всички истории, които могат да се изживеят само късно вечер в клубовете“, казва той за „Faith Healer“ на Алекс Харви - тя позволява на артиста да почувства дни от една отдавна отминала ера. Фактът, че "Nutbush City Limits" също е в албума, разкрива тайна, рядко разказвана досега. „Това, което едва ли някой знае досега: бях голям фен на Айк и Тина Търнър и особено на гласа на Тина“, казва Удо. „Винаги правехме кавър на тази песен по време на репетициите на Accept в първите дни. Тя беше една от опорите на нашия репертоар за репетициите на Accept. За съжаление няма запис.“
Udo Dirkschneider "My Way":

- Faith Healer (Alex Harvey)
- Fire (Crazy World Of Arthur Brown)
- Sympathy (Uriah Heep)
- They Call It Nutbush (Tina Turner)
- Man On The Silver Mountain (Rainbow)
- Hell Raiser (The Sweet)
- No Class (Motörhead)
- Rock And Roll (Led Zeppelin)
- The Stroke (Billy Squier)
- Paint It Black (The Rolling Stones)
- He's A Woman, She's A Man (Scorpions)
- T.N.T. (Ac/Dc)
- Jealousy (Frankie Miller)
- Hell Bent For Leather (Judas Priest)
- We Will Rock You (Queen)
- Kein Zurück (Wolfsheim)
- My Way (Frank Sinatra)