Manowar потвърдиха ексклузивна дата в София, България, по време на лятната обиколка на Final Battle World Tour 2019.

Дългоочакваното завръщане след почти 10 години ще се случи на 16 юни 2019 година в зала „Арена Армеец“.

Билетите влизат в продажба на 8 януари, вторник, в 10 ч.на www.eventim.bg

„Ние обещахме да се завърнем в България и сега ще изпълним това свое обещание!“ споделя Joey DeMaio. “Страстта и силата на българските фенове са легендарни! Феновете на MANOWAR в България са най-ревностните фенове, светът го знае и ще се убеди в това още веднъж”.

Final Battle World Tour 2019 стартира на 25 февруари 2019 година със сетлист с най-любимите парчета на феновете. Наскоро Manowar обявиха, че E.V. Martel ще участва като китарист в това турне.

За най-големите фенове, на това турне ще бъдат пуснати в продажба ограничен брой Ultimate Fan Experience Upgrades! Ultimate Fan Experience Upgrades са допълнителни бонуси към основния билет; това означава, че притежателите на Ultimate Fan Experience Upgrades трябва да имат закупен отделно билет за концерта. Ultimate Fan Experience Upgrades са достъпни ексклузивно на The Kingdom of Steel (Europe). За да си поръчате Ultimate Fan Experience Upgrade, кликнете HERE

Следвайте MANOWAR на manowar.com , Facebook, Twitter и Instagram за всички дати от турнето и новини.

The Final Battle World Tour 2019 – потвърдени дати:

Mon, February 25, 2019 – Hangar 11 – Tel Aviv, Israel

Fri, Mar 1, 2019 – Expo Center – Novosibirsk, Russia

Sun, Mar 3, 2019 – Fetisov Arena – Vladivostok, Russia

Tue, Mar 5, 2019 – ErofeyArena – Khabarovsk, Russia

Thu, Mar 7, 2019 – Teleclub – Yekaterinburg, Russia

Sun, Mar 10, 2019 – MTL Arena – Samara, Russia

Tue, Mar 12, 2019 – Yubileyny Sports Palace – St. Petersburg, Russia

Thu, Mar 14, 2019 – VTB Dynamo Arena – Moscow, Russia

Sat, Mar 16, 2019 – KSK Express – Rostov-on-Don, Russia

Mon, Mar 18, 2019 – DS Olymp – Krasnodar, Russia

Thu, Mar 21, 2019 – Sports Palace – Kiev, Ukraine

Sat, Mar 23, 2019 – Sports Palace – Minsk, Belarus

Mon, Mar 25, 2019 – Hala Vodova – Brno, Czech Republic

Tue, Mar 26, 2019 – RT Torax Arena – Ostrava, Czech Republic

Fri, March 29, 2019 – Jahrhunderthalle – Frankfurt, Germany

Sat, March 30, 2019 – Westfalenhalle 1 – Dortmund, Germany

Mon, April 1, 2019 – Valby-Hallen – Copenhagen, Denmark

Wed, April 3, 2019 – Velodrom – Berlin, Germany

Fri, April 5, 2019 – Hanns-Martin-Schleyer-Halle – Stuttgart, Germany (rescheduled date)

Sat, April 6, 2019 – Zenith – Munich, Germany

Tue, April, 09, 2019 – Scandic Scene – Hamar, Norway

Wed, April 10, 2019 – Scandic Scene – Hamar, Norway

Fri, April 12, 2019 – Konserthuset – Stavanger, Norway

Sat, April 13, 2019 – USF Verftet – Bergen, Norway

Sun, April 14, 2019 – USF Verftet – Bergen, Norway

Tue, April 16, 2019 – Kulturhuset – Longyearbyen, Norway

Fri, April 19, 2019 – O2 Academy – Birmingham, UK

Sat, April 20, 2019 – O2 Academy – Birmingham, UK

Fri, June 14, 2019 – Plateia Nerou – Athens, Greece

Sun, June 16, 2019 – Arena Armeec – Sofia, Bulgaria

Fri, June 21, 2019 – Hellfest – Clisson, France

Thu, July 18, 2019 – Gasklockorna – Gävle, Sweden

За Manowar:
Влиянието на Manowar в музикалната рок индустрия е неоспоримо. По време на убийствената им кариера, те оставят отпечатък върху хеви метъл жанра с невероятно майсторство и характерно творчество. С безкрайно убеждение и упорство и с безпогрешна смелост да прави нещата по свой собствен начин, бандата се справя дори и с невъзможно изглеждащите предизвикателства. Във времето на шоута, откриващи „таланти“ и тромави еднодневни хитове, тази група предоставя на феновете точно това, заради което ги обичат: величествената и силна музика на техния живот; песни, възпяващи смелостта на индивида и духът на обществото.

Бандата е носител на множество златни и платинени награди, има над 35 турнета като водеща група с продадени между 10 и 50 хиляди разпродадени места.

Несравнимите верни последователи на Manowar от цял свят присъстват неизменно на ивентите им на живо. Ето защо, фенове от над 40 страни пътуват до Германия, за да ги гледат на Magic Circle Festival.

Manowar издават “Thunder In The Sky” през 2009 г.и като трибют към най-преданите си фенове  записват за пръв път в метъл историята забележителната балада “Father” на 18 различни езика.

С  “Kings Of Metal MMXIV Silver Edition” Manowar даряват на последователите си съвсем нов запис, пълен с изненади и бонуси, на бестселъра и носител на награди албум “Kings Of Metal”.

Световното турне “The Final Battle” World Tour дава воля на безкрайната сила на Manowar, по-мощна от когато и да било и със съвсем нова мултимедийна продукция; тя ще бъде споделена с всички онези, в чиито вени тече Истински Метъл.

© 2015 Magic Circle Entertainment. Всички права запазени.

M