Queen + Adam Lambert обявиха, че ще продължат своето турне “Rhapsody” с концерти в Европа и Великобритания през следващото лято.

Серията от 16 шоута започва на 24 май в Болоня, Италия, на 29 май и завършва на 1 юли в Копенхаген, Дания. Акцент са 5-те концерта в O2 Arena в Лондон, между 2 и 9 юни.

Новината идва веднага, след като Queen + Adam Lambert завършиха турнето си в Северна Америка и свириха през на 400 000 фена. За 2020 са предвитени и концерти в Южна Корея, Япония, Австралия и Нова Зеландия.

https://www.facebook.com/watch/?v=392463591428994

Queen and Adam Lambert 2020 European tour

Sun 24 May – Bologna, Italy – Unipol Arena – TICKETS

Tue 26 May – Paris, France – AccorHotels Arena – TICKETS

Wed 27 May – Antwerp Belgium – Sportspalais – TICKETS

Fri 29 May – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome – TICKETS

Sat 30 May – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome – TICKETS

Tue 2 June – London, UK – O2 – TICKETS

Wed 3 June – London, UK – O2 – TICKETS

Fri 5 June – London, UK – O2 – TICKETS

Sat 6 June – London, UK – O2 – TICKETS

Tue 9 June – London, UK – O2 – TICKETS

Thu 11 June – Manchester, UK – Manchester Arena – TICKETS

Wed 24 June – Berlin, Germany – Mercedes-Benz Arena – TICKETS

Fri 26 June- Cologne, Germany – Lanxess Arena – TICKETS

Sun 28 June – Zurich, Switzerland – Hallenstadion – TICKETS

Mon 29 June – Munich, Germany – Olympiahalle – TICKETS

Wed 1 July – Copenhagen, Denmark – Royal Arena – TICKETS