Thomas Vikström от Therion става част от шоуто “15 години Sevi”

НовиниThomas Vikström от Therion става част от шоуто "15 години Sevi"

Вокалистът на Therion и Candlemass – Thomas Vikström е втория специален гост на Sevi по повод 15-та им годишнина.

На сцената на Sofia Live Club на 29-ти март се заформя силно звездно присъствие, след като Sevi обявиха и участието на бившата китаристка на Evanescence –  Jen Majura, с която имат съвместна песен и видеоклип.

Thomas и Sevi пък записаха заедно мощната композиция “The Art of War”, част от третия албум на бандата (“Follow Me”), която излезе и като радио сингъл през 2019-та.

2025.03.29 sevi

Освен чрез големия концерт на софийска сцена, групата планира да отпразнува своя юбилей с турне.

След броени дни Sevi заминават за Португалия и Франция, където ще делят сцена с Dark Dogs (Франция), Hardline и португалските power metal легенди – Tarantula.

Наскоро бандата обяви и още дати в Хърватия, Швейцария, Франция, България и др., които ще станат част от турнето по повод 15 години Sevi.

Най-нетърпеливите за юбилейния концерт на 29-ти март закупиха своите Early bird билети само за 24 часа.

Все още има билети онлайн на цена от 25 лв в сайта на Eventim.

В деня на концерта и на врата цената ще бъде 35 лв.

https://www.facebook.com/events/604009065751231