Sonny Sandoval от P.O.D. обяви нов реге проект и сподели първите две песни

Нова музикаАлбуми и синглиSonny Sandoval от P.O.D. обяви нов реге проект и сподели първите две...

Фронтменът на P.O.D. Sonny Sandoval стартира нов солов проект, наречен Sonny Dread.

Дебютният албум на проекта още няма дата на издаване, но е описан в прессъобщение като “класически реге албум с тежък бас, вечен ридим и островни груув ритми. Проектът включва мощни колаборации с Q-Unique, Ray Riley, Dondi, Arise Roots, Marcos Curiel, Louie Castle и Gil, Migs And Rog.“

Две песни на Sonny Dread вече са достъпни, “Sleeping Lion“ и “Talk To GOD“, и могат да бъдат слушани по-долу.

След повече от десетилетие желание да издам солов проект – Sonny Dread е тук“, написа Sonny в Instagram. “‘Sleeping Lion’ и ‘Talk To GOD’ с @mr_q_unique вече са налични. Пълният албум на Sonny Dread идва!! Надявам се да ви хареса. Моля, тагнете и споделете с всички!

Песните са достъпни и в Spotify / Bandcamp.

a3928202342 16

Най-новият албум на P.O.D., “Veritas“, излезе миналата година. Кавърът на групата на класиката на The Beatles “Don’t Let Me Down“ беше пуснат в продажба през септември.

“Veritas“ е писана в продължение на няколко години, като групата обикновено е писала по една или две мелодии с продуцентското дуо от Лос Анджелис, наречено Heavy (Джейсън Бел и Джордан Милър).

Sandoval е основател и президент на фондация “Младежта на нацията”, която помага на деца от неравностойни квартали и им дава възможност да открият своята самооценка и ценност.