Безспорно едно от най-очакваните събития за почитателите на тежката музика у нас през тази година е предстоящият концерт на Manowar на 16 юни 2019 година в зала „Арена Армеец“. Както винаги, билетите за Golden Circle са предпочитани от най-ревностните фенове на бандата и затова те са разпродадени три месеца преди концерта.

Все още има билети от останалите ценови категории, които са в продажба в мрежата на www.eventim.bg

Купете си билет сега, за да не закъснеете!

Миналата седмица Joey DeMaio поздрави в специално видео обръщение легионите български фенове на Manowar и им обеща незабравимо шоу на 16 юни в София!

Нека припомним, че турнето Final Battle World Tour 2019 вече стартира на 25 февруари 2019 година с дата в Тел Авив и със сетлист с най-любимите парчета на феновете.

Final Battle World Tour 2019 на Manowar ще бъде спонсорирано от Walltopia, водещ производител в света на на изкуствени стени за катерене. Базираната в България компания, която функционира в над 60 страни на 6 континента споделя много от ценностите на Manowar и тяхната световна фен база. Нещо повече – основателят на  Walltopia, Ивайло Пенчев, е фен на Manowar, който обяснява, че музиката и философията на Manowar са негов ежедневен спътник и са го вдъхновили да изгради тази успешна бизнес империя от нищото! Прочетете повече тук.

За най-големите фенове, на това турне, вкл.и датата в София, са пуснати в продажба ограничен брой Ultimate Fan Experience Upgrades!

Ultimate Fan Experience Upgrades са допълнителни бонуси към основния билет; това означава, че притежателите на Ultimate Fan Experience Upgrade трябва да имат закупен отделно билет за концерта. 

Ultimate Fan Experience Upgrades са достъпни ексклузивно на The Kingdom of Steel (Europe) и за да си го поръчате, кликнете тук.

Следвайте Manowar на manowar.com , Facebook, Twitter и Instagram за всички дати от турнето и новини.

Final Battle World Tour 2019 – потвърдени дати:

Mon, February 25, 2019 – Hangar 11 – Tel Aviv, Israel

Fri, Mar 1, 2019 – Expo Center – Novosibirsk, Russia

Sun, Mar 3, 2019 – Fetisov Arena – Vladivostok, Russia

Tue, Mar 5, 2019 – Erofey Arena – Khabarovsk, Russia

Thu, Mar 7, 2019 – Teleclub – Yekaterinburg, Russia

Sun, Mar 10, 2019 – MTL Arena – Samara, Russia

Tue, Mar 12, 2019 – Yubileyny Sports Palace – St. Petersburg, Russia

Thu, Mar 14, 2019 – VTB Dynamo Arena – Moscow, Russia

Sat, Mar 16, 2019 – KSK Express – Rostov-on-Don, Russia

Mon, Mar 18, 2019 – DS Olymp – Krasnodar, Russia

Thu, Mar 21, 2019 – Sports Palace – Kiev, Ukraine

Sat, Mar 23, 2019 – Sports Palace – Minsk, Belarus

Mon, Mar 25, 2019 – Hala Vodova – Brno, Czech Republic

Tue, Mar 26, 2019 – Ostravar Arena – Ostrava, Czech Republic

Fri, March 29, 2019 – Jahrhunderthalle – Frankfurt, Germany

Sat, March 30, 2019 – Westfalenhalle 1 – Dortmund, Germany

Mon, April 1, 2019 – Valby-Hallen – Copenhagen, Denmark

Wed, April 3, 2019 – Velodrom – Berlin, Germany

Fri, April 5, 2019 – Hanns-Martin-Schleyer-Halle – Stuttgart, Germany (rescheduled date)

Sat, April 6, 2019 – Zenith – Munich, Germany

Tue, April 09, 2019 – Scandic Scene – Hamar, Norway

Fri, April 12, 2019 – Konserthuset – Stavanger, Norway

Sat, April 13, 2019 – USF Verftet – Bergen, Norway

Tue, April 16, 2019 – Kulturhuset – Longyearbyen, Norway

Fri, April 19, 2019 – O2 Academy – Birmingham, England

Sat, April 20, 2019 – O2 Academy – Birmingham, England

Sat, June 8, 2019 – Hallenstadion – Zurich, Switzerland

Fri, June 14, 2019 – Plateia Nerou – Athens, Greece

Sun, June 16, 2019 – Arena Armeec – Sofia, Bulgaria

Fri, June 21, 2019 – Hellfest – Clisson, France

Sat, July 20, 2019 – Maçka Küçükçiftlik Park – Istanbul, Turkey