Албумът “A Deeper Understanding” излезе чрез Atlantic Records

The War On Drugs пуснаха „един от най-добрите рок албуми на годината” (според SPIN). “A Deeper Understanding”, четвъртият албум на бандата, излезе чрез Atlantic Records. След първото си северноамериканско турне в подкрепа на албума и преди да се насочат отвъд океана за още няколко вече разпродадени концерта в Европа, The War On Drugs представят видео към парчето “Nothing To Find” от последния си албум. С участието на актрисата Sophia Lillis (IT), и режисьор Ben Fee, видеоклипът към “Nothing To Find” представя сладко-горчивата история на двама приятели на едно не-толкова-класическо пътешествие.

Албумът “A Deeper Understanding” на The War On Drugs е на музикалния пазар от Орфей Мюзик, изключителен лицензиант на Warner Music International.

Слушайте “Nothing To Find” в Spotify и в Apple Music.

Гледайте в YouTube:

Дати от турнето на The War On Drugs:
Wed. Nov. 1 – Amsterdam, NL @ AFAS Live – SOLD OUT
Thu. Nov. 2 – Amsterdam, NL @ AFAS Live – SOLD OUT
Fri. Nov. 3 – Cologne, DE @ E-Werk – SOLD OUT
Sat. Nov. 4 – Brussels, BE @ Forest National – SOLD OUT
Mon. Nov. 6 – Paris, FR @ Bataclan – SOLD OUT
Tue. Nov. 7 – Lille, FR @ L’Aeronef – SOLD OUT
Thu. Nov. 9 – Glasgow, UK @ Barrowlands – SOLD OUT
Fri. Nov. 10 – Glasgow, UK @ Barrowlands – SOLD OUT
Sun. Nov. 12 – Manchester, UK @ O2 Apollo Manchester – SOLD OUT
Mon. Nov. 13 – Manchester, UK @ O2 Apollo Manchester
Tue. Nov. 14 – London, UK @ Alexandra Palace – SOLD OUT
Wed. Nov. 15 – Portsmouth, UK @ Portsmouth Guildhall
Fri. Nov. 17 – Zurich, CH @ X-tra
Sat. Nov. 18 – Milan, IT @ Fabrique
Mon. Nov. 20 – München, DE @ Muffathalle – SOLD OUT
Tue. Nov. 21 – Hamburg, DE @ Große Freiheit 36 – SOLD OUT
Wed. Nov. 22 – Berlin, DE @ Tempodrom
Fri. Nov. 24 – Oslo, NO @ Spektrum
Sat. Nov. 25 – Copenhagen, DK @ Tap 1 – SOLD OUT
Sun. Nov. 26 – Copenhagen, DK @ Tap 1
Mon. Nov. 27 – Stockholm, SE @ Annexet
Wed. Nov. 29 – Antwerp, BE @ Lotto Arena – SOLD OUT
Sat. Dec. 9 – San Diego, CA @ Valley View Casino Center[91X Wrex The Halls]
Mon. Dec. 11 – Portland, OR @ Crystal Ballroom
Sat. Dec. 16 – Mobile, AL @ Soul Kitchen
Mon. Dec. 18 – Nashville, TN @ Marathon Music Works
Wed. Dec. 20 – Louisville, KY @ Brown Theatre
Thu. Dec. 21 – Indianapolis, IA @ The Vogue
Fri. Dec. 22 – Bloomington, IL @ The Castle Theater
Sat. Jan. 27 – Singapore, SG @ Laneway Festival
Mon. Jan. 29 – Aukland, NZ @ Laneway Festival
Fri. Feb. 2 – Adelaide Sa, AU @ Laneway Festival
Sat. Feb. 3 – Melbourne, AU @ Laneway Festival
Sun. Feb. 4 – Sydney, AU @ Laneway Festival
Sat. Feb. 10 – Brisbane, AU @ Laneway Festival
Sun. Feb. 11 – Fremantle, AU @ Laneway Festival