Големият музикант Румен Бояджиев от ФСБ ще представи своя дебютен солов албум на 8 май в столичния Sofia Live Club.

След повече от 40 години, посветени на ФСБ, днес Румен Бояджиев насочва своята творческа енергия в първия си самостоятелен проект.
“Това е музика за хората, които могат да летят. За нещата вътре, а не за нещата отвън“, казва легендарният музикант за своята нова продукция.
Албумът ”Бяло” на Румен Бояджиев съдържа 14 авторски песни, сред които и дует с младата певица Маги Алексиева – May. Текстовете на парчетата са дело на Даниела Кузманова и Радой Киров, а музиката и вокалите са изцяло записани от Румен Бояджиев. Продукцията ще се разпространява физически в две издания: “Limited Edition” и “Collector’s Edition”.
Във вечерта на 8 май изпълнителят и музикантите от групата ще представят за първи път пред публика албумът “Бяло” в един емоционален и красив концерт с романтични балади и нюанси на прогресив рок, фънк и поп. Началото на събитието е в 19:30 ч., а входът е свободен.
